• Diğer
  • 16.08.2018

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN FAKÜLTEMİZİ ZİYARET

Kayseri il Emniyet Müdürü İbrahim KULULAR ve İl Emniyet Müdür Yardımcısı Sefa SARIKAYA, Kayseri Valiliği, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü ve Erciyes Üniversitesinin ortaklaşa yürüttükleri proje kapsamında karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak ve yapılması gereken işleri görüşmek üzere Erciyes Üniversitesi Veteriner Fakültesini ziyaret ettiler.

Kayseri il Emniyet Müdürü İbrahim KULULAR ve İl Emniyet Müdür Yardımcısı Sefa SARIKAYA 15.08.2018 Çarşamba günü Erciyes Üniversitesi Veteriner Fakültesine yaptıkları ziyaret kapsamında kendilerine Veteriner Fakültesi Ana Binası ve Veteriner Fakültesi Hayvan Hastanesi birimleri hakkında bilgiler verildi. Ziyarette İl Emniyet Müdürü ve Müdür Yardımcımızla Erciyes Üniversitesi, Kayseri Valiliği ve Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yürütülen ve alanında Türkiye’de ilk ve tek olan “Dezavantajlı bireylerin hayvan sevgisiyle rehabilitasyonu” projesi ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. İl Emniyet Müdürlüğünce projenin planlandığı gibi yürütüldüğünün belirtildiği ziyarette, proje kapsamında ERÜ Veteriner Fakültesine acilen At Sağlık Ünitesinin yapılmasının gerekli olduğu görüşünde birleşildi ve projenin hayırsever desteği ile kısa sürede tamamlanabileceğine vurgu yapıldı.  

Görüşmelerin ardından Fakültemizden ve verilen hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getiren İl Emniyet Müdürümüz ve Müdür yardımcımız ile Veteriner Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Abdullah İNCİ ve Fakültenin ilgili birimlerinden personellerin eşliğinde Talas Endirlik’te bulunan Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Atlı Polis Grup Amirliğini ziyaret ettiler.  Ziyaret İl Emniyet Müdürlüğü ve Veteriner Fakültesi işbirliğinin artarak devam ettirilmesi temennileriyle son buldu.